Prosto delovno mesto v skladišču

Pridružite se naši rastoči ekipi

Zaposlimo referenta v skladišču

warehouse forklift

V našem podjetju zaposlimo zanesljivega in motiviranega referenta v skladišču, ki se bo pridružil naši ekipi na sedežu v Mariboru. Idealni kandidat bo odgovoren za koordinacijo skladiščnih operacij, nadzor nad zalogami ter zagotavljanje učinkovitega in urejenega delovnega okolja.

Priložnost za učenje in rast

Zaposlitev v podjetju Systemair pomeni vstop v dinamično in napredno strokovno področje, ki ponuja priložnosti za učenje in osebnostni razvoj.

Delovne naloge vključujejo:

  • Sprejem, pregled in evidentiranje blaga

  • Priprava in izdaja blaga glede na naročila

  • Svetovanje in prodaja iz zaloge

  • Izdaja in dostava blaga strankam

  • Sledenje zalogam in vodenje ustrezne dokumentacije

  • Sodelovanje pri inventurah in skrb za natančnost zalog

  • Organizacija in urejenost skladišča.

  • Komunikacija z dobavitelji in strankami glede dostav in prevzemov

  • Uporaba računalniških sistemov za sledenje blaga in zalog

Production3 Sweden

Od kandidatov pričakujemo:

  • Najmanj srednješolsko izobrazbo (prednost imajo kandidati z izobrazbo s področja logistike ali sorodnih področij)

  • Znanje slovenskega jezika, poznavaje prodajnega postopka in prodajnih veščin

  • Izpit za upravljanje z viličarjem

  • Vozniški izpit B kategorije

  • Osnovno računalniško znanje in uporaba programov MS Office

  • Natančnost, zanesljivost in sposobnost dela v timu

  • Dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti

  • Fizično pripravljenost za delo v skladišču

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

  • Stimulativno in dinamično delovno okolje

  • Možnost za nadaljnji osebni in profesionalni razvoj

Zakaj postati del naše ekipe?

Zaposlitev v uspešnem in rastočem podjetju s stabilnim tržnim položajem

Stimulativno plačilo, ki temelji na vaših izkušnjah in strokovnosti

Možnost osebnega in strokovnega razvoja z rednimi usposabljanji

Sodelovanje v dinamični ekipi strokovnjakov s področja prezračevanja

Delo referenta v skladišču je dinamično in omogoča neprestano učenje.