Prosto delovno mesto vzdrževalec

Pridružite se naši rastoči ekipi

Zaposlimo vzdrževalca strojev in naprav

V našem podjetju zaposlimo zanesljivega in motiviranega vzdrževalca v proizvodnji, ki se bo pridružil naši ekipi na sedežu v Mariboru. Idealni kandidat bo skrbel za pravilno delovanje strojev, orodij, naprav ter poslovnih objektov. Izvajal bo periodična in interventna vzdrževalna dela ter operativno pripravo in zagon novih strojev in naprav.

Priložnost za učenje in rast

Zaposlitev v podjetju Systemair pomeni vstop v dinamično in napredno strokovno področje, ki ponuja priložnosti za učenje in osebnostni razvoj.

Delovne naloge vključujejo:

  • pregledovanje, popravljanje in vzdrževanje strojev, orodij in naprav

  • pregledovanje, popravljanje in vzdrževanje poslovnih objektov

  • izvajanje interventnih ter periodičnih vzdrževalnih del na strojih, orodjih in napravah

  • izvajanje interventnih ter periodičnih vzdrževalnih del na poslovnih objektih

  • izvajanje vseh vzdrževalnih električarskih del

  • operativna priprava in zagon novih strojev in naprav v proizvodnji v skladu z zahtevami proizvajalca

  • izvajanje dela po postopkih sistema kakovosti ISO

  • opravljanje drugih del po nalogah in zadolžitvah nadrejenega

Od kandidatov pričakujemo:

  • Elektro ali tehnična izobrazba ali druga izobrazba podobne usmeritve s primerno stopnjo izobrazbe

  • Najmanj V. stopnja izobrazbe

  • Najmanj 1 leto delovnih izkušenj pri podobnih delih (če ste začetnik, delovne izkušnje niso potrebne)

  • Poznavanje strojev, orodij in naprav v objektih ter njihovo delovanje

  • Znanje slovenskega jezika, poznavanje dela z računalnikom, branje elektro načrtov, željeno znanje angleškega jezika

  • Vozniški izpit B kategorije

  • Samoiniciativnost, vztrajnost, sposobnost timskega dela, zanesljivost, natančnost, prilagodljivost

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

  • Pričetek dela takoj oz. po dogovoru

  • Strokovno uvajanje in mentorstvo

  • delo v hitrorastočem mednarodnem podjetju stimulativno plačilo

  • Stimulativno in dinamično delovno okolje

  • Možnost za nadaljnji osebni in profesionalni razvoj

Zakaj postati del naše ekipe?

Zaposlitev v uspešnem in rastočem podjetju s stabilnim tržnim položajem

Stimulativno plačilo, ki temelji na vaših izkušnjah in strokovnosti

Možnost osebnega in strokovnega razvoja z rednimi usposabljanji

Sodelovanje v dinamični ekipi strokovnjakov s področja prezračevanja

Delo vzdrževalca strojev in naprav je dinamično in omogoča neprestano učenje.